Menü
Sepetiniz

ATV & UTV Yakıt Bidonları

ATV Ön Yakıt Bidonu (BRP OUTLANDER CAN-AM)
Ücretsiz Kargo
Marka: BRP Can-am Model: TST-056
Kanisterlerin sağlam silüeti, ATV'nin tasarımını tamamlar. Kırmızı renk ve keskin çizgiler, bir macera sporu ortamında yerinde görünmeyecektir.Bidonlar, olumsuz hava koşullarına dayanacak dayanıklı, yüksek yoğunluklu polietilenden yapılmıştır.Kanisterler, ATV ön platformunun sol ve sağ tarafına mont..
₺ 2.150,00
ATV Yakıt Bidonu (CAN-AM OUTLANDER 650-1000)
Ücretsiz Kargo
Marka: BRP Can-am Model: TST-055
20 litrelik yakıt bidonu, Can-Am Outlander model aralığı için tasarlanmıştır. Ürün, bu ATV'nin tüm özellikleri dikkate alınarak geliştirilmiştir, bu nedenle ön platforma mükemmel bir şekilde oturur ve sürücünün önden görüşünü engellemez.Tesseract bidonun sağlam tasarımı, arazi aracının genel görünüm..
₺ 3.000,00
ATV Yakıt Bidonu (CAN-AM XMR)
Ücretsiz Kargo
Marka: BRP Can-am Model: TST-054
10 litre kapasiteli bidon, ATV Can-am XMR için tasarlanmıştır. Bidon, olumsuz hava koşullarına dayanmasını sağlayan dayanıklı, yüksek yoğunluklu polietilenden yapılmıştır.Tasarım özellikleri, bidonun, ATV'nin arka platformunda bulunan ATV kutusuna özel bir bağlantı parçası GKA Basic ile takılması şa..
₺ 2.500,00
ATV Yakıt Bidonu (CFMOTO 550/850/X5/X6/X8/X10)
Ücretsiz Kargo
Marka: CFMOTO Model: TST-039
5 litrelik bidon, CFMOTO Х5 ve Х8 dörtlü bisiklet modellerinin kutularına ve arka raflarına monte edilmek için özel olarak tasarlanmıştır. Bidonun şekli, kutu kapağının ve kutu kenarlarının dış hatlarını tekrarlayarak, eşleşen yüzeyler arasında sıkı bir bağlantı sağlar. Takılan bidon, kutu kapağının..
₺ 1.300,00
ATV Yakıt Bidonu (POLARIS SCRAMBLER)
Ücretsiz Kargo
Marka: Tesseract Model: TST-048
Bidon, olumsuz hava koşullarına dayanmasını sağlayan dayanıklı, yüksek yoğunluklu polietilenden yapılmıştır.Bidon, ATV'nin ön platformuna düzgün bir şekilde oturabilir ve sürücünün görüşünü engellemez. Hızlı açılan tutturucular, bidonun özel aletler kullanılmadan kolayca, sıkıca ve rahat bir şekilde..
₺ 1.600,00
ATV Yakıt Bidonu (POLARIS SPORTSMAN XP 1000)
Ücretsiz Kargo
Marka: Tesseract Model: TST-045
Bu 15 litrelik bidon, Sportsman XP 1000 Quad saklama kutusu için özel olarak tasarlanmıştır.Jerry'nin şekli, hem kutu kapağının hem de ön rafın dış hatlarını takip ederek, eşleşen yüzeyler arasında sıkı bir uyum sağlar. Bidon kutu kapağının açılmasını engellemez. Özel bir alet gerektirmeden 30 ..
₺ 2.750,00
ATV Yakıt Bidonu (POLARIS TOURING 570)
Ücretsiz Kargo
Marka: Tesseract Model: TST-044
Bu 10 litrelik bidon, Polaris Touring 570 saklama kutusu için özel olarak tasarlanmıştır. Bidonun şekli, eşleşen yüzeyler arasında sıkı bir bağlantı sağlayan kutu kapağının şekline uyarlanmıştır.Temel hızlı açılan bağlantı elemanlarını kullanarak kolayca monte edilir. Takılı bidon, kutu kapağının aç..
₺ 2.500,00
ATV Yakıt Bidonu (POLARIS TOURING XP 1000)
Ücretsiz Kargo
Marka: Tesseract Model: TST-043
Polaris TOURING 850/1000 Quad saklama kutusu için özel olarak 5 litrelik bidon yapılabilir. Şekli, kutu kapağı ve saklama kutusu kenarlarının şekline uyum sağlayarak öğeler arasında sıkı bir bağlantı sağlar.Bidon, temel hızlı açılan bağlantı elemanlarını kullanarak kolayca ve hızlı bir şekilde yerle..
₺ 1.650,00
Hızlı Açılan Bağlantı Elemanları GKA Basic
Ücretsiz Kargo
Marka: GKA Universal Model: TST-034
Profesyonel yolcu yakıt bidonu. Hacim 5 litredir.Uzak seferler için olduğu kadar, şiddetli belirsizlik koşullarında ciddi sömürü ve aile tatili için iyi bir çözümdür.GKA Yakıt Bidonları, Dakar'ın tüm rotasını teknik destek otomobilleriyle hiçbir eleştiriye maruz kalmadan geçti. Hava sıcaklığı 53 Gra..
₺ 450,00
Ön Yakıt Bidonu (CFMOTO CFORCE 625/X6/850C/X8/X10)
Ücretsiz Kargo
Marka: CFMOTO Model: TST-036
Bidonun şekli, her iki ön rafın dış hatlarını takip ederek, eşleşen yüzeyler arasında sıkı bir uyum sağlar.Özel bir alet gerektirmeden 30 saniyeden daha kısa sürede hızlı ve güvenli bir şekilde monte edilir.Bu sabitleme için hızlı açılan bağlantı elemanları (dahil) belirlenmiş deliklere ve bunları s..
₺ 2.700,00
Tesseract 5 Litre Yakıt Bidonu
Ücretsiz Kargo
Marka: Tesseract Model: TST-030
Bu yakıt bidonu modern ve daha agresif bir tasarıma sahip olabilir. Temel hızlı açılan bağlantı elemanlarını kullanarak bir araca kolayca monte edilir.Gelişmiş tasarım, daha iyi güç ve sağlamlık sağlar. Yüzey rahatlığı ve keskin kenarlar, en yeni arazi aracı modellerinin tasarımıyla mükemmel bir şek..
₺ 1.750,00
Tesseract Racing 20 Litre Yakıt Bidonu
Ücretsiz Kargo
Marka: Tesseract Model: TST-027
Bu yakıt bidonu modern ve daha agresif bir tasarıma sahip olabilir.Gelişmiş tasarım, daha iyi güç ve sağlamlık sağlar. Yüzey rahatlığı ve keskin kenarlar, en yeni arazi aracı modellerinin tasarımıyla mükemmel bir şekilde birleşiyor.Tam Takım:Jerry fışkırabilirTutma halkası ve bir kapak..
₺ 2.750,00
Gösterilen: 1 ile 12 arası, toplam: 16 (2 Sayfa)